Shakti Yoga Shala (львівське відділення Української Федерації Йоги)

Шестопалова Оксана

Шестопалова Оксана

Вітаю, друзі! Мене звати Оксана.

Я інструктор Української Федерації Йоги у Львові.

За освітою я сходознавець, спеціаліст з китайської та англійської мов і саме з цим були пов’язані мої часті подорожі на Схід. Завдяки їм, в мене прокинулася цікавість до східної філософії, духовних практик та занять йогою. В 2005 році я почала займатися в Українській Федерації Йоги в групі Бориса Пахоля і коли відчула в собі перші позитивні трансформації, вже не змогла зупинитися :)

З того часу я неймовірно захоплена цим давнім індійським вченням, моїми вчителями, моїми колегами і учнями, які приходять до мене на заняття з великим бажанням фізичного та духовного розвитку. Йога змінила мене і стала способом мого життя та мислення, а також, згодом, і шляхом, яким я йду.

На момент початку інструкторскої діяльності, я вже реалізувала себе в сфері розвитку зовнішньо-економічних відносин з Китаєм і країнами західної Європи та стала засновником власного Інтеренет-бізнесу. Весь цей час практика йоги допомогала мені в особистому розвитку та соціальній реалізації. З часом я усвідомила, що духовний розвиток людини через систему йогічних практик — це саме та справа, яка наповнює моє життя змістом і приносить справжнє задоволення. Я практикую йогу кожну хвилину мого життя і вчу цьому інших.

З 2010 року я інструктор Української Федерації Йоги. Мій вчитель — Президент УФЙ Андрій Григорович Сафронов.

Для мене йога – це унікальна система методів свідомого розвитку людини, перевірена часом та поколіннями практикуючих. Не дивлячись на давність цього вчення, йога розвивається разом зі світом і я щаслива бути одною з тих, хто розвиває та поширює традицію йоги в двадцять першому сторіччі. Опанування йогічних практик дозволяє мені міняти себе і своє світосприйняття в тому напрямку, в якому світ стає більшим і яскравішим, реалізація себе повнішою, а відчуття особистісної свободи та усвідомлення своїх можливостей гострішим.

З метою навчання та розширення свого уявлення про йогу, я відвідала більшість основних шкіл хатха-йоги в Індії та за її межами.

Практика аштанга йоги — Мандала Йога-шала, м. Майсур, Індія;

Сатьянанда йога — Ananda Yoga Center, Катманду, Непал;

Віні йога школи К.В Дішикачара — Krishnamacharya Yoga Mandiram, м. Ченай, Індія;

Шивананда йога — Sivananda Kutir, м. Рішікеш; Sivananda Yoga Vedanta Centre, м. Ченнай, Індія; курси інструкторів Шивананда йоги в м. Устка, Польша

Практика динамічних медитацій — ашрам Ошо в м. Пуна, Індія.

Знання медицинських аспектів йоги я отримала в процесі співпраці з лікарями йоготерапевтами УФЙ Оленою Ахрамєєвою та Наталією Кравець та участі в семінарах по йогатерапії під їх керівництвом.

Досвід перебування в різних школах хатха-йоги дає мені можливість використовувати різноманітні практики, як інструменти для вирішення конкретних задач, пов’язаних з тілом та впливом на нього за допомогою асан та пранаям хатха-йоги. Користуючись знанням принципів психосоматики, через роботу з тілом ми вивчаємо свій внутрішній світ; використовуючи медитативні техніки, практикуємо навички самостійної роботи зі своїми емоціями.

Подорожі я теж сприймаю як духовну практику. З метою вивчення інших культур та відвідування сакральних місць, я побувала в Індії, Непалі, Китаї, Камбоджі, Тайланді, Тунісі, Турції, Італії, Німеччині, Венгрії, Словаччині та інших містах світу.

В даний час я викладаю йогу по програмі Української Федерації Йоги у Львові. Запрошую на заняття молодих та активних людей, які мають енергію і бажання розвиватися шляхом практики йоги.

Контакты
Стили

Йога для начинающих Хатха йога

Расписание
Monday 19 Feb Tuesday 20 Feb Wednesday 21 Feb Thursday 22 Feb Friday 23 Feb Saturday 24 Feb Sunday 25 Feb
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11:00

Заняття по програмі УФЙ. Шестопалова Оксана

19:00 - 22:00

Хатха йога. Шестопалова Оксана

11:00 - 13:00

(по записи)

(набор в группу)

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Monday 19 Feb Tuesday 20 Feb Wednesday 21 Feb Thursday 22 Feb Friday 23 Feb Saturday 24 Feb Sunday 25 Feb

Заняття по програмі УФЙ

Дата

19 February, 2024

Время

19:00

Продолжительность

3 часа

Стиль

Йога для начинающих

Зал

не указан

Тренировка

Дата

24 February, 2024

Время

11:00

Продолжительность

2 часа

Стиль

Хатха йога

Зал

Трайбл

Предварительная запись обязательна Набор в группу

Записаться на занятия