Shakti Yoga Shala (львівське відділення Української Федерації Йоги)

Шестопалова Оксана

Шестопалова Оксана

Вітаю, друзі! Мене звати Оксана.

Я інструктор Української Федерації Йоги у Львові.

За освітою я сходознавець, спеціаліст з китайської та англійської мов і саме з цим були пов’язані мої часті подорожі на Схід. Завдяки їм, в мене прокинулася цікавість до східної філософії, духовних практик та занять йогою. В 2005 році я почала займатися в Українській Федерації Йоги в групі Бориса Пахоля і коли відчула в собі перші позитивні трансформації, вже не змогла зупинитися :)

З того часу я неймовірно захоплена цим давнім індійським вченням, моїми вчителями, моїми колегами і учнями, які приходять до мене на заняття з великим бажанням фізичного та духовного розвитку. Йога змінила мене і стала способом мого життя та мислення, а також, згодом, і шляхом, яким я йду.

На момент початку інструкторскої діяльності, я вже реалізувала себе в сфері розвитку зовнішньо-економічних відносин з Китаєм і країнами західної Європи та стала засновником власного Інтеренет-бізнесу. Весь цей час практика йоги допомогала мені в особистому розвитку та соціальній реалізації. З часом я усвідомила, що духовний розвиток людини через систему йогічних практик — це саме та справа, яка наповнює моє життя змістом і приносить справжнє задоволення. Я практикую йогу кожну хвилину мого життя і вчу цьому інших.

З 2010 року я інструктор Української Федерації Йоги. Мій вчитель — Президент УФЙ Андрій Григорович Сафронов.

Для мене йога – це унікальна система методів свідомого розвитку людини, перевірена часом та поколіннями практикуючих. Не дивлячись на давність цього вчення, йога розвивається разом зі світом і я щаслива бути одною з тих, хто розвиває та поширює традицію йоги в двадцять першому сторіччі. Опанування йогічних практик дозволяє мені міняти себе і своє світосприйняття в тому напрямку, в якому світ стає більшим і яскравішим, реалізація себе повнішою, а відчуття особистісної свободи та усвідомлення своїх можливостей гострішим.

З метою навчання та розширення свого уявлення про йогу, я відвідала більшість основних шкіл хатха-йоги в Індії та за її межами.

Практика аштанга йоги — Мандала Йога-шала, м. Майсур, Індія;

Сатьянанда йога — Ananda Yoga Center, Катманду, Непал;

Віні йога школи К.В Дішикачара — Krishnamacharya Yoga Mandiram, м. Ченай, Індія;

Шивананда йога — Sivananda Kutir, м. Рішікеш; Sivananda Yoga Vedanta Centre, м. Ченнай, Індія; курси інструкторів Шивананда йоги в м. Устка, Польша

Практика динамічних медитацій — ашрам Ошо в м. Пуна, Індія.

Знання медицинських аспектів йоги я отримала в процесі співпраці з лікарями йоготерапевтами УФЙ Оленою Ахрамєєвою та Наталією Кравець та участі в семінарах по йогатерапії під їх керівництвом.

Досвід перебування в різних школах хатха-йоги дає мені можливість використовувати різноманітні практики, як інструменти для вирішення конкретних задач, пов’язаних з тілом та впливом на нього за допомогою асан та пранаям хатха-йоги. Користуючись знанням принципів психосоматики, через роботу з тілом ми вивчаємо свій внутрішній світ; використовуючи медитативні техніки, практикуємо навички самостійної роботи зі своїми емоціями.

Подорожі я теж сприймаю як духовну практику. З метою вивчення інших культур та відвідування сакральних місць, я побувала в Індії, Непалі, Китаї, Камбоджі, Тайланді, Тунісі, Турції, Італії, Німеччині, Венгрії, Словаччині та інших містах світу.

В даний час я викладаю йогу по програмі Української Федерації Йоги у Львові. Запрошую на заняття молодих та активних людей, які мають енергію і бажання розвиватися шляхом практики йоги.

Контакты
Стили

Йога для начинающих Хатха йога

Расписание
Monday 27 May Tuesday 28 May Wednesday 29 May Thursday 30 May Friday 31 May Saturday 1 Jun Sunday 2 Jun
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11:00

Заняття по програмі УФЙ. Шестопалова Оксана

19:00 - 22:00

Хатха йога. Шестопалова Оксана

11:00 - 13:00

(по записи)

(набор в группу)

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Monday 27 May Tuesday 28 May Wednesday 29 May Thursday 30 May Friday 31 May Saturday 1 Jun Sunday 2 Jun

Заняття по програмі УФЙ

Дата

27 May, 2024

Время

19:00

Продолжительность

3 часа

Стиль

Йога для начинающих

Зал

не указан

Тренировка

Дата

01 June, 2024

Время

11:00

Продолжительность

2 часа

Стиль

Хатха йога

Зал

Трайбл

Предварительная запись обязательна Набор в группу

Записаться на занятия